17,709FansLike
4,240SubscribersSubscribe
Avatar
Милена е част от екипа на Забелязано в Пловдив като репортер и редактор от края на 2019г.

Академик Пд записа втора победа в третата си контрола преди началото на сезона в . Пловдивският баскетболен тим надигра Ямбол с 85:78 /26:17, 17:20, 20:19, 22:22/.

Двубоят се в пловдивската зала СИЛА при закрити врати поради мерките за сигурност срещу коронавируса. Домакините натрупаха аванс от 9 точки след първата четвърт и до края на срещата успяха да задържат преднината си.

Петима от Академик завършиха с двуцифрен актив, като бе най-резултатен с 13 точки, по 12 добавиха Робърт Георгиев и , Николай Титков записа 11, Обрад Томич – 10 точки. З гостите от Ямбол Андрей Иванов бе най-резултатен с 21 точки, Ивайло Тонев добави 19, Дарин Иванов записа 12 точки.

Ямболии вкараха 12 тройки срещу 6 на пловдивчани. В първия си спаринг Академик Пд загуби като гост на Левски Лукойл, след което победи Плевен със 78:63.