Локомотив с поражение като гост на Лудогорец

17,709FansLike
4,240SubscribersSubscribe
Avatar
Забелязано в предлага на пловдивчани новините и събитията, които са близо до тях, които пряко ги вълнуват и които те биха искали да съобщят на съгражданите си. При нас водещото е опитът от първо лице, независимото мнение и всички граждани, които искат да дадат гласност на забелязаното от тях.

Представителният отбор на допусна обрат срещу в Разград. “Черно-белите” загубиха с 3:1 визитата си на “Хювефарма арена”.

Официален дебют направи новото попълнение .

Още в 5-та минута Салинас открадна една топка, напредна и стреля диагонално встрани от целта. Идентична ситуация се случи десет минути по-късно, но този път играчът на Локомотив пробва прехвърлящ удар, минал над вратата. В 31-та минута изстрел на Антон Недялков от дистанция не намери очертанията на вратата на Луков.

В началото на втората част Локомотив поведе – избита топка от корнер попадна в Бирсент Карагарен, който стреля извън наказателното поле и се разписа за 0:1. В 61-та минута домакините от Разград изравниха чрез Доминик Янков. В 78-та минута индивидуална и удар на Алекс Сантана завърши с втори гол за “орлите”. В следващата атака Лудогорец направи 3:1 – Елвис Ману бе изведен в наказателното поле и оформи крайният резултат.