Локомотив завърши годината с 2:0 над Славия

17,709FansLike
4,240SubscribersSubscribe
Avatar
предлага на пловдивчани новините и събитията, които са близо до тях, които пряко ги вълнуват и които те биха искали да съобщят на съгражданите си. При нас водещото е опитът от първо лице, независимото мнение и всички граждани, които искат да дадат гласност на забелязаното от тях.

Представителният отбор на () завърши календарната 2020 година с победа! Възпитаниците на Александър Тунчев надвиха с 2:0 Славия (София). Георги Минчев и Кристиан Гомис се разписаха за успеха и донесоха трите точки на пловдивчани.

Срещата започна с минута мълчание в памет на Димитър Енчев.

В 15-та минута на срещата дойде първото опасно положение. изведе в наказателното поле, който стреля на сантиметър от страничния стълб на Вуцов. Три минути по-късно локомотивци откриха резултата. Центриране от фаул на бе засечено в наказателното поле от Георги Минчев за 1:0! В 31-та минута Алмейда с глава нацели страничния стълб на Вуцов. В последни минути на първата част Луков отрази изстрел от близка дистанция на Кирилов.

В 57-та минута нов шанс се откри пред Минчев, но стражът на гостите изби топката с върха на пръстите си. В 63-та минута Алмейда стреля опасно от пряк свободен удар. В добавеното време на мача Кристиан Гомис оформи крайното 2:0. Френският защитник направи рейд от дясно, преодоля играч на гостите и се разписа.