17,730FansLike
4,250SubscribersSubscribe
Avatar
предлага на пловдивчани новините и събитията, които са близо до тях, които пряко ги вълнуват и които те биха искали да съобщят на съгражданите си. При нас водещото е опитът от първо лице, независимото мнение и всички граждани, които искат да дадат гласност на забелязаното от тях.

Женският отбор на () спечели категорично пловдивското с ФК Енко. Възпитаничките на Ангел Славов се наложиха с 8:0 в среща, играна на помощния терен на “Лаута”.

Двубоят започна с тотална преса на Локомотив и до 16-та минута резултатът бе 4:0, а двата отбора се оттеглиха на почивка при 5:0. Николета Бойчева отбеляза три попадения, а Кристияна Димитрова и Гергана Илийчева добавиха по още едно.

Второто полувреме започна с очаквано по-ниско темпо. Състезателките на Локомотив държаха топката и създаваха положения, но на няколко пъти се разминаха от отбелязване на гол. Все пак логичното се случи и Кристин Кръстева покачи на 6:0. До края на мача Кристияна Димитрова реализира още две попадения за крайното 8:0.